Leasingi

Leasing jest doskonałym narzędziem finansowania inwestycji niemal dla każdej firmy.
Z leasingu korzystają zarówno spółki giełdowe, przedsiębiorstwa komunalne, małe i średnie przedsiębiorstwa prywatne jak i firmy rodzinne. Dla części z nich jest to jedyna możliwość inwestycji, dla innych decydujące znaczenie ma brak konieczności angażowania własnych środków kapitałowych, elastyczność w regulowaniu wysokością płatności, czy też oszczędności podatkowe i prostota rozwiązań księgowych.

Nasza oferta leasingowa to:
Zależnie od potrzeb przedsiębiorstwa oferujemy:

Korzystając z usług Fenoris – wirtualne biuro Wrocław, otrzymują Państwo pomoc wysokiej klasy specjalistów świadczących usługi doradcze dla firm. Wieloletnie doświadczenie na rynkach finansowych pozwala nam szybko i sprawnie ustalić Państwa potrzeby finansowe i wybrać najlepszą formę ich zaspokojenia.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i dobieramy produkty finansowe najbardziej odpowiadające ich wymaganiom. Często są to produkty tworzone dla naszych klientów indywidualnie w instytucjach finansowych.

Korzystając z naszych usług oszczędzają Państwo czas i otrzymują fachową pomoc w doborze najbardziej optymalnego sposobu finansowania swoich potrzeb.