Dotacje unijne

Oferujemy kompleksową usługę zarówno w przypadku wyboru stosownego funduszu i działania jak i sporządzaniu stosownych wniosków o dotacje unijne i wypełnianiu wymaganych dokumentów w zależności od rodzaju i przedmiotu dofinansowania. Każdy projekt jest przez nas analizowany pod kątem najbardziej efektywnego źródła wsparcia.

Badamy również możliwość uzyskania dofinansowania z bezpośrednich dotacji Komisji Europejskiej, środków Norweskiego Mechanizmu Finansowego i Mechanizmu Finansowego EOG, a także innych źródeł finansowania dostępnych z zasobów innych krajów. Pomagamy w zdobywaniu środków na realizację nowych pomysłów, które zawierają w sobie duży potencjał rozwojowy. Jako wirtualne biuro Wrocław doradzamy w procesie powstawania nowych podmiotów oraz rozwijania działalności innowacyjnej.

Program dotacji na lata 2007 – 2013 umożliwia dostęp do finansowania ze struktur UE każdemu przedsiębiorcy:

Korzystając z naszych usług otrzymują Państwo pomoc wysokiej klasy specjalistów świadczących usługi doradcze dla firm. Wieloletnie doświadczenie na rynkach finansowych pozwala nam szybko i sprawnie ustalić Państwa potrzeby finansowe i wybrać najlepszą formę ich zaspokojenia. Posiadamy duże doświadczenie w pozyskiwaniu środków unijnych a od 2005 roku mamy na koncie sporo projektów, które otrzymały dofinansowanie ze środków unijnych.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i dobieramy produkty finansowe najbardziej odpowiadające ich wymaganiom. Korzystając z naszych usług oszczędzają Państwo czas i otrzymują fachową pomoc w doborze najbardziej optymalnego sposobu finansowania swoich potrzeb.