Wynajem na godziny - biura, sale i gabinety - Wirtualne biuro Wrocław | Rejestracja adresu firmy
Kontakt

Sale szkoleniowe na wynajem

Sale szkoleniowe i gabinet w wirtualnym biurze Fenoris zlokalizowane są w samym sercu Wrocławia, w odległości 100 metrów od wrocławskiego rynku. W okolicy znajdują się przystanki komunikacji miejskiej, publiczne miejsca parkingowe dla samochodów oraz miejsca dla rowerów. Małe sale konferencyjne przeznaczone są na 4, 8 i 12 osób. Sala szkoleniowa przeznaczona jest na maksymalnie 25 osób w układzie podkowy lub dla maksymalnie 28 osób w układzie teatralnym.

Jeśli prowadzisz szkolenia, warsztaty, spotkania rekrutacyjne – zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą wynajmu sal szkoleniowych, konferencyjnych lub gabinetu.

  Cena netto
Wynajem sali konferencyjnej do 4 osób 35,00 zł/h
Pakiet 10 godzin sali konferencyjnej do 4 osób (30,00 zł/h) 300,00 zł
Pakiet 20 godzin sali konferencyjnej do 4 osób (25,00 zł/h) 500,00 zł
Wynajem sali szkoleniowej do 25 osób 50,00 zł/h
Pakiet 10 godzin sali szkoleniowej do 25 osób (45,00 zł/h) 450,00 zł
Pakiet 20 godzin sali szkoleniowej do 25 osób (40,00 zł/h) 800,00 zł
Wynajem sali konferencyjnej do 8, 12 osób 40,00 zł/h
Pakiet 10 godzin sali konferencyjnej do 8, 12 osób (35,00 zł/h) 350,00 zł
Pakiet 20 godzin sali konferencyjnej do 8, 12 osób (30,00 zł/h) 600,00 zł

W szerokiej ofercie proponujemy Państwu wynajem sal szkoleniowych i konferencyjnych w prestiżowej lokalizacji, w centrum miasta. Oferowane przez wirtualne biuro Wrocław sale szkoleniowe cechują się ponadprzeciętnym standardem, dzięki czemu są wymarzonym miejscem na wszelkie szkolenia oraz spotkania biznesowe. Wysokiej klasy wyposażenie, takie jak projektor multimedialny czy tablica sucho-ścieralna mogą służyć Państwu podczas każdego spotkania. Ponadto w każdej sali dostępny jest bezprzewodowy internet (Wi-Fi) oraz klimatyzacja. Mamy nadzieję, że nasza oferta zaspokoi potrzeby najbardziej wymagającego Klienta.

W celu rezerwacji sal lub gabinetu prosimy o kontakt pod numerem tel. 71 738 11 06 lub kontakt pod adresem e-mail biuronull@fenoris.pl

Sale szkoleniowe na wynajem we Wrocławiu – zadbaj o atmosferę swojego spotkania!

Tak naprawdę niezależnie od tego, jakiego typu spotkanie organizujesz – rekrutacyjne, szkoleniowe, czy sprzedażowe, musisz zadbać o dwie rzeczy. Pierwsza z nich ma zdecydowanie bardziej mierzalny charakter, chodzi o niezbędne wyposażenie (np. projektor) i dobrą lokalizację, którą zapewnia wybór naszej sali przeznaczonej na wynajem. Jeśli chodzi o drugą kwestię, to mowa tutaj o atmosferze, tak ważnej w przypadku miejsc spotkań. Gwarantujemy, że korzystając z naszej oferty, mile się zaskoczysz i będziesz mógł być spokojny o nastrój panujący podczas spotkania.

Sprawdź naszą ofertę, proponujemy nowoczesne sale do wynajęcia na godziny w samym sercu Wrocławia

Udostępniamy dla Ciebie sale szkoleniowe o różnej powierzchni. Dzięki temu możesz wybrać miejsce kameralne, świetne do spotkań wymagających prywatności bądź znacznie większe, umożliwiające prowadzenie szkoleń, czy prezentacji. Przeznaczona na wynajem przestrzeń to masa możliwości, również aranżacyjnych. Jeśli szukasz taniej sali szkoleniowej we Wrocławiu – jesteś we właściwym miejscu! Zapraszamy do kontaktu.