Wirtualne Biuro Fenoris powstało w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie rynku na tanie usługi biurowe o wysokiej jakości.

Rób to, do czego stworzyłeś swój biznes, a resztę zostaw nam. Powstaliśmy po to, aby odciążyć Cię od czynności pośrednio związanymi z prowadzeniem firmy, jednak bez których nie może się ona obejść. Wszystkie procesy związane z obsługą biznesu możesz prowadzić u jednego partnera – u nas.

Twój Partner w biznesie

Wspomożemy Twój biznes na każdym etapie jego rozwoju. Za całość odpowiedzialny będzie nasz zespół – nie musisz poszukiwać wielu Partnerów, wszystko czego potrzebujesz do funkcjonowania oraz rozwoju Twojej firmy znajdziesz u nas. Oferujemy kompleksowe usługi wspomagające szybki rozwój Twojej firmy.

Grupa Fenoris to wysokiej klasy specjaliści w dziedzinie finansów, księgowości, podatków, prawa, marketingu, IT.

Posiadamy doświadczenie przy strukturyzacji przedsięwzięć inwestycyjnych, doradzając odpowiednie przekształcenia w obrębie spółki, czy też grupy spółek, prowadzące do optymalizacji podatkowej realizowanych przedsięwzięć w szczególności mając na uwadze oczekiwania instytucji finansowych, a także konsekwencje podatkowe.

Jako wirtualne biuro Wrocław współpracujemy z wieloma bankami i firmami leasingowymi co gwarantuje dostęp do bogatej oferty usług instytucji finansowych. Dla każdego klienta dobieramy model finansowania, który jest najbardziej korzystny i optymalny. Umowy zawarte z najlepszymi instytucjami finansowymi umożliwiają nam negocjowanie preferencyjnych warunków kredytowania – m.in. wysokość oprocentowania, kosztów prowizji, sposobów zabezpieczeń, minimalnego wkładu własnego, etc. Nie mniej istotnym elementem naszej oferty jest to, że zapewniamy Klientom uproszczone procedury i skrócony do niezbędnego minimum czas oczekiwania na decyzje kredytowe. Może również okazać się, że lepszym rozwiązaniem od finansowania kredytem jest leasing.

W niektórych przypadkach ciekawym rozwiązaniem może być leasing zwrotny nieruchomości, które pozwala „odmrozić” środki finansowe zainwestowane w budowę lub zakup nieruchomości na rozwój firmy. Współpracujemy także z prywatnymi funduszami inwestycyjnymi, które finansują przedsięwzięcia w sposób bardziej elastyczny od banków.